Болт М8 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М8 DIN 933 застосовується для з’єднання окремих елементів у різних галузях промисловості, сільського господарства та будівництва. Виготовляється кріплення за стандартом DIN 933 з нержавіючої сталі марки А2.
Основною особливістю металовиробу М8 є висока стійкість до корозії, що дозволяє використовувати його в умовах підвищеної вологості. Конструктивно виріб має шестигранну голівку під ключ на 13 і повну метричну різьбу з кроком 1,25 (мм), класу точності А або В.
Схема габаритних розмірів болта М8 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M8 | |
| Крок різьби, P | 1,25 | |
| Висота голівки болта, K | 5,3 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,4 | |
| Збіг різьби, A | 4 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 13 | |
| Діаметр описаного кола, e | 14,38 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 2,86 ₴




