Болт М12 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М12 DIN 933 виготовляють з повною метричною різьбою з кроком 1,75 (мм) і голівкою у вигляді шестигранника під ключ на «19». Кріплення виробляють за німецьким стандартом DIN 933 з аустенітної нержавіючої сталі марки А2.
Оскільки сталь А2 має високу міцність, стійкість до корозії та добре витримує низькі й високі температурні режими, нержавіючі металовироби можна тривало експлуатувати у вологому середовищі та агресивних умовах без негативного впливу на з’єднувальний вузол. Аналогами сталі А2 є вітчизняна сталь 08Х18Н10 і закордонна AISI 304.
Схема габаритних розмірів болта М12 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M12 | |
| Крок різьби, P | 1,75 | |
| Висота голівки болта, K | 7,5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,6 | |
| Збіг різьби, A | 5,3 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 19 | |
| Діаметр описаного кола, e | 21,1 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Наявність гайки | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 10,26 ₴




