Болт шестигранний М30 DIN 933 з повною різьбою з сталі А2
Болт М30 DIN 933 має шестигранну голівку під ключ «46» і повну метричну різьбу класу точності А або В з кроком 3.5 (мм). Виріб застосовується в різних галузях приладобудування, машинобудування, а також у побутовому та сільському господарстві для з’єднання окремих частин. Разом із металовиробом зазвичай використовують гайки та шайби відповідного розміру.
Кріплення виготовляють з нержавіючої сталі марки А2, тому елементи відзначаються високою міцністю та стійкістю до корозії. Це дозволяє їх тривалу експлуатацію в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без негативного впливу на з’єднувальний вузол.
Схема габаритних розмірів болта М30 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M30 | |
| Крок різьби, P | 3,5 | |
| Висота голівки, K | 18,7 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 1 | |
| Збіг різьби, A | 10,5 | |
| Розмір під ключ, S | 46 | |
| Діаметр описаного кола, e | 50,85 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 192,62 ₴




