Болт М4 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М4 DIN 933 – виготовляється з головкою у вигляді шестигранника під ключ на «7» та повною різьбою з кроком 0,7 (мм). Елементи виробляють з аустенітної нержавіючої сталі марки А4. Нержавіюче кріплення відзначається високою стійкістю до корозії та впливу кислот, тому може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості або агресивного середовища.
Металовироби застосовуються у багатьох харчових, хімічних, суднобудівних та інших галузях для створення надійного та довговічного з’єднання деталей і частин конструкції. Елементи використовують разом із шайбами та гайками свого типорозміру.
Схема габаритних розмірів болта М4 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M4 | |
| Крок різьби, P | 0,7 | |
| Висота голівки болта, K | 2,8 | |
| Висота підголівника,C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,4 | |
| Радіус, R | 0,2 | |
| Збіг різьби, A | 2,1 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 7 | |
| Діаметр описаного кола, e | 7,66 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» за низькою ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною нижче середньоринкової. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні у погоджені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 1,75 ₴




