Болт М5 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М5 DIN 933 виготовляється з нержавіючої сталі типу А4 і може експлуатуватися в сирих умовах, агресивному середовищі, при низьких і високих температурах завдяки високій стійкості до впливу корозії та різних кислот.
Металовиріб широко застосовується у багатьох сферах промисловості разом з іншими елементами різьбового з’єднання. Він необхідний для кріплення окремих деталей і конструкцій у цілому. Виріб виготовляється з повною різьбою та голівкою у вигляді шестигранника, що дозволяє використовувати під час затягування ключ на «8».
Схема габаритних розмірів болта М5 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M5 | |
| Крок різьби, P | 0,8 | |
| Висота голівки болта, K | 3.5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,5 | |
| Радіус, R | 0,2 | |
| Збіг різьби, A | 2,4 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 8 | |
| Діаметр описаного кола, e | 8,79 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте доставку по всій Україні у погоджені строки. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Вся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринок на 3–10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Наявність гайки | Так |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 2,05 ₴




