Болт М8 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М8 DIN 933 виготовляється з нержавіючої сталі типу А4 і може експлуатуватися у вологому та агресивному середовищі завдяки високій міцності та стійкості до корозії.
Конструкцією металовиробу передбачена шестигранна голівка для затягування ключем на «13» та повна різьба з кроком 1.25 (мм) і класом точності А або В. Вироби застосовують у промисловості, машинобудуванні, будівництві та побуті для створення надійних і довговічних різьбових з’єднань або конструкцій у цілому.
Схема габаритних розмірів болта М8 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M8 | |
| Крок різьби, P | 1,25 | |
| Висота голівки болта, K | 5.3 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,4 | |
| Збіг різьби, A | 4 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 13 | |
| Діаметр описаного кола, e | 14,38 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижчі за ринок на 3–10%. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн. Доставка здійснюється по всій Україні у погоджені строки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 5,89 ₴




