Болт М10 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М10 DIN 933, виготовлений зі сталі типу А4, відзначається високою надійністю та довговічністю, а також стійкістю до корозії та впливу кислот. Ці переваги дозволяють використовувати його в хімічній, суднобудівній та харчовій галузях.
Даний металовиріб виготовляється з шестигранною голівкою, що дозволяє виконувати затягування за допомогою ключа на «17», та повною метричною різьбою з кроком 1.5 (мм). Вироби застосовуються для створення довговічних різьбових з’єднань і конструкцій. Кріплення використовують разом із гайками та шайбами відповідного типорозміру.
Схема габаритних розмірів болта М10 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M10 | |
| Крок різьби, P | 1,5 | |
| Висота голівки болта, K | 6.4 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,4 | |
| Збіг різьби, A | 4,5 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 17 | |
| Діаметр описаного кола, e | 18,9 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. Завжди в наявності на складі великий вибір кріплення за ціною нижче середньоринкової. Доставка здійснюється по всій Україні у максимально короткі строки. У разі виникнення труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 11,53 ₴




