Болт М12 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Для створення надійних різьбових з’єднань застосовують болти М12, виготовлені за європейським стандартом DIN 933 з аустенітної нержавіючої сталі марки А4. Оскільки ця сталь має високу міцність, стійкість до корозії та різних кислот, нержавіюче кріплення може тривалий час експлуатуватися у вологому середовищі та агресивних умовах без негативного впливу на з’єднувальний вузол.
Разом із металовиробом використовують відповідні за розмірами та характеристиками гайки, шайби та інші елементи різьбового з’єднання. Вироби виготовляють з повною різьбою класу точності А або В, кроком 1.75 (мм) та шестигранною голівкою, що дозволяє затягувати кріплення ключем на «19».
Схема габаритних розмірів болта М12 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M12 | |
| Крок різьби, P | 1,75 | |
| Висота голівки болта, K | 7.5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,6 | |
| Радіус, R | 0,6 | |
| Збіг різьби, A | 5,3 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 19 | |
| Діаметр описаного кола, e | 21,1 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на кріплення. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Вся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК. У нас ви знайдете великий асортимент деталей з різними типорозмірами. Доставка по всій Україні у погоджені строки. Ціни нижчі за ринок на 3–10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 18,66 ₴




