Болт М16 DIN 933 шестигранний з повною різьбою нержавіючий
Болт М16 DIN 933 виготовляється з шестигранною голівкою на стрижні циліндричної форми. Метрична різьба нанесена по всій довжині стрижня (повна), з класом точності А або В та кроком 2 (мм).
Елементи застосовують у будівництві, промисловості, машинобудуванні та побуті для надійного з’єднання деталей і створення різних конструкцій. Металовиріб використовується разом із гайками, шайбами та гроверами відповідного типорозміру.
Дані вироби виготовляють з нержавіючої сталі марки А4 за німецьким стандартом DIN 933. Завдяки високій міцності, стійкості до корозії та різних кислот, їх можна безпечно застосовувати у вологому середовищі та агресивних умовах без втрати експлуатаційних характеристик.
Схема габаритних розмірів болта М16 DIN 933 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M16 | |
| Крок різьби, P | 2 | |
| Висота голівки болта, K | 10 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 0,6 | |
| Збіг різьби, A | 6 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 24 | |
| Діаметр описаного кола, e | 26,75 | |
Замовити болти DIN 933 з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» із сертифікатом якості.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки ВТК. Ціни нижчі за ринок на 3–10%. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на нашому сайті або телефоном. Ви можете забрати продукцію самостійно зі складу в місті Харків або в одному з відділень транспортних компаній «Нова пошта» у вашому місті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 44,25 ₴




