Болт М5 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М5, виготовлений з нержавіючої сталі марки А2 відповідно до стандарту DIN 931. Металовиріб належить до категорії високоміцних і використовується у сферах будівництва, виробництва, домашнього або сільського господарства для скріплення окремих частин і різних конструкцій.
Виробляють даний болт з неповною різьбою та шестигранною голівкою під ключ на «8». Однією з основних переваг виробу М5 DIN 931 є висока стійкість до корозії, що дозволяє його використання в середовищі з підвищеною вологістю та агресивних умовах.
Схема габаритних розмірів болта М5 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M5 | |
| Крок різьби, P | 0,8 | |
| Висота голівки, K | 3.5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,5 | |
| Радіус, R | 0,2 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 8 | |
| Діаметр описаного кола, e | 8,79 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 16 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 22 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | - | |
| Довжина болта, L | мін. | 25 |
| макс. | 140 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів здійснюється у мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.79 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 1,90 ₴




