Болт М24 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М24, виконаний з нержавіючої сталі типу А2 відповідно до стандарту DIN 931 використовується у багатьох сферах будівництва, промисловості, сільського і домашнього господарства, для з'єднання і фіксації елементів і деталей конструкцій. Разом з даним виробом застосовують гайки, шайби відповідного розміру.
Головною особливістю металовиробу є висока стійкість до корозії, що дає можливість його експлуатацію в середовищі з підвищеною вологістю. Виробляють кріплення у вигляді стрижня з неповною метричною різьбою, на якому голівка шестигранної форми.
Схема габаритних розмірів болта М24 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | М24 | |
| Крок різьби, P | 3 | |
| Висота голівки, K | 15 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,2 |
| макс. | 0,8 | |
| Радіус, R | 0,8 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 36 | |
| Діаметр описаного кола, e | 39,98 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 54 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 60 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 73 | |
| Довжина болта, L | мін. | 75 |
| макс. | 680 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 39.98 мм |
| Висота головки | 15 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 138,04 ₴




