Болт М5 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болт М5, виконаний з нержавіючої сталі марки А4 згідно зі стандартом DIN 931 відрізняється високою стійкістю до корозії та впливу різних кислот, що дає можливість його експлуатації в хімічній, суднобудівній та інших галузях з підвищеною вологістю або наявністю агресивного середовища.
Конструктивно дане кріплення виготовляється з неповною різьбою, що має крок 0.8 (мм) і різну довжину в межах 40-70 (мм). Голівка елемента виготовляється у вигляді шестигранника під ключ на «8».
Схема габаритних розмірів болта М5 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M5 | |
| Крок різьби, P | 0,8 | |
| Висота голівки, K | 3.5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,15 |
| макс. | 0,5 | |
| Радіус, R | 0,2 | |
| Розмір голівки під ключ, S | 8 | |
| Діаметр описаного кола, e | 8,79 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 16 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 22 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | - | |
| Довжина болта, L | мін. | 25 |
| макс. | 140 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення, Ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється у мінімальні строки будь-якою службою перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.79 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 3,57 ₴




