Болт М5 ГОСТ 7805-70 з шестигранною голівкою та повною різьбою нержавіючий
Болт шестигранний нержавіючий М5 ГОСТ 7805-70 зі сталі типу А2 є невід’ємною частиною багатьох різьбових з’єднань, що застосовуються у будівництві, промисловості, побуті та сільському господарстві.
Основною перевагою даного виробу є висока міцність і стійкість до впливу корозії, що дозволяє використовувати його в умовах підвищеної вологості протягом тривалого часу без негативного впливу на конструкцію або з’єднувальний вузол.
Схема габаритних розмірів болта М5 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М5 | 0,8 | - | 3,5 | 16 | - | - | 8 | 8,8 |
Замовити нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринкової на 3–10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на кріплення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні у погоджені строки. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Завжди в наявності на складі великий асортимент деталей різних типорозмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 0,94 ₴




