Болт М4 ГОСТ 7805-70 з шестигранною голівкою та повною різьбою нержавіючий
Нержавіючий шестигранний болт М4 ГОСТ 7805-70, виготовлений зі сталі марки А4, є високоміцним кріпленням і відзначається високою стійкістю до корозії та впливу різних кислот. Завдяки цим властивостям виріб може тривалий час експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без зниження надійності з’єднання.
Болти застосовуються разом із гайками та шайбами для створення міцних з’єднань елементів і деталей конструкцій у хімічній, харчовій, суднобудівній та інших галузях. Конструктивно метиз має шестигранну голівку під ключ, а також повну метричну різьбу з великим кроком 0.7 мм по всій довжині стрижня.
Схема габаритних розмірів болта М4 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М4 | 0,7 | - | 2,8 | 14 | - | - | 7 | 7,7 |
Придбати нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А4 за вигідною ціною можна на сайті компанії «Зевс».
Купуючи товар у нас, ви отримуєте виключно високу якість виробу за ціною від виробника, а також оперативну доставку в будь-який куточок країни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Уся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення на сайті або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Висота головки | 2.8 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 1,75 ₴




