Болт М5 ГОСТ 7805-70 з шестигранною голівкою і повною різьбою нержавіючий
Нержавіючий шестигранний болт М5 ГОСТ 7805-70, виготовлений зі сталі марки А4, належить до високоміцного кріплення та відзначається високою стійкістю до корозії й впливу різних кислот. Завдяки цим властивостям виріб може тривалий час експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без зниження надійності з’єднання.
Болт застосовується разом із гайками та шайбами для створення міцних з’єднань елементів і деталей конструкцій у промисловості, зокрема в хімічній, харчовій та інших галузях. Конструктивно металовиріб має шестигранну голівку під ключ і повну метричну різьбу з великим кроком 0.8 мм по всій довжині стрижня.
Схема габаритних розмірів болта М5 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М5 | 0,8 | - | 3,5 | 16 | - | - | 8 | 8,8 |
Придбати нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А4 за вигідною ціною можна на сайті компанії «Зевс».
Купуючи товар у нас, ви отримуєте виключно високу якість виробу за ціною від виробника, а також оперативну доставку в будь-який куточок країни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Уся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення на сайті або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 2,05 ₴




