Болт М6 ГОСТ 7805-70 з шестигранною голівкою і повною різьбою нержавіючий
Нержавіючий шестигранний болт М6 ГОСТ 7805-70, виготовлений зі сталі марки А4, призначений для з’єднання окремих деталей і застосовується разом із гайками, шайбами, гроверами та іншими елементами кріплення відповідного розміру.
Нержавіюча сталь А4, з якої виготовляється даний металовиріб, забезпечує можливість його експлуатації в агресивному середовищі та в умовах підвищеної вологості. Аналогами сталі А4 є 10Х17Н13М2 і AISI 316. Конструктивно болт має шестигранну голівку під ключ і повну метричну різьбу з великим кроком 1 мм по всій довжині стрижня.
Схема габаритних розмірів болта М6 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М6 | 1 | - | 4 | 18 | - | - | 10 | 11,1 |
Придбати нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А4 за вигідною ціною можна на сайті компанії «Зевс».
Купуючи товар у нас, ви отримуєте виключно високу якість виробу за ціною від виробника, а також оперативну доставку в будь-який куточок країни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Уся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення на сайті або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 2,79 ₴




