Болт М8 ГОСТ 7805-70 з шестигранною голівкою і повною різьбою нержавіючий
Нержавіючий шестигранний болт М8 ГОСТ 7805-70, виготовлений зі сталі марки А4, належить до категорії високоміцного кріплення та використовується як основний елемент різьбового з’єднання. Конструктивно болт має шестигранну голівку під ключ і повну метричну різьбу високого класу точності А.
Завдяки високій стійкості сталі А4 до впливу кислот і корозії, вироби можуть тривалий час експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без втрати міцнісних характеристик.
Схема габаритних розмірів болта М8 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М8 | 1,25 | 1 | 5,3 | 22 | - | - | 13 | 14,4 |
Придбати нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А4 за вигідною ціною можна на сайті компанії «Зевс».
Купуючи товар у нас, ви отримуєте виключно високу якість виробу за ціною від виробника, а також оперативну доставку в будь-який куточок країни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Уся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення на сайті або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Висота головки | 5.3 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 5,89 ₴




