Болт М22 ГОСТ 7805-70 з шестигранною голівкою і повною різьбою нержавіючий
Нержавіючий шестигранний болт М22 ГОСТ 7805-70, виготовлений зі сталі марки А4, належить до категорії високоміцного кріплення та застосовується у різьбових з’єднаннях у багатьох галузях промисловості.
Конструктивно металовиріб має шестигранну голівку під ключ і повну метричну різьбу високого класу точності А. До основних переваг кріплення належать висока стійкість до корозії та впливу кислот, що дозволяє використовувати його в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища. Також виріб зберігає бездоганний зовнішній вигляд протягом усього терміну служби.
Схема габаритних розмірів болта М22 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М22 | 2,5 | 1,5 | 14 | 50 | 56 | 69 | 34 (32) | 35,7 |
Придбати нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А4 за вигідною ціною можна на сайті компанії «Зевс».
Купуючи товар у нас, ви отримуєте виключно високу якість виробу за ціною від виробника, а також оперативну доставку в будь-який куточок країни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Уся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення на сайті або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: 129,83 ₴




