Болт М8 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М8, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі типу А2, є високоміцним і використовується як елемент різьбового з'єднання в багатьох галузях промисловості разом із шайбами, гайками та гроверами відповідного розміру.
Кріплення М8 виготовляється з неповною метричною різьбою середнього класу точності В і голівкою шестигранної форми під ключ на «13. Його перевагами є висока міцність, стійкість до корозії та бездоганний зовнішній вигляд, який залишається незмінним протягом усього строку експлуатації.
Схема габаритних розмірів болта М8 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М8 | 1,25 | 1 | 5,3 | 22 | - | - | 13 | 14,2 | 0,15 | 11,5 |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14.2 мм |
| Висота головки | 5.3 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 5,37 ₴




