Болт М10 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М10 виготовляється з метричною неповною різьбою, що має клас точності В, і використовується в багатьох сферах промисловості, будівництва, а також харчової галузі як один з елементів різьбового з'єднання для скручування окремих частин.
Вироби виготовляють за стандартом ГОСТ 7798-70 з аустенітної нержавіючої сталі марки А2. Оскільки така сталь має високу міцність, стійкість до корозії та добре переносить температурні режими, нержавіючі деталі можуть експлуатуватися у вологому середовищі та агресивних умовах невизначений строк без негативного впливу на конструкцію або з'єднувальний вузол.
Схема габаритних розмірів болта М10 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М10 | 1,5 | 1,25 | 6,4 | 26 | 32 | - | 17 (16) | 18,7 (17,6) | 0,15 | 15,5 (14,5) |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 18.7 мм |
| Висота головки | 6.4 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 9,85 ₴




