Болт М12 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М12, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі А2, має бездоганний зовнішній вигляд і високу стійкість до впливу корозії, що дає можливість експлуатувати його у вологому та агресивному середовищі тривалий час без втрати своїх міцнісних характеристик.
Металовиріб використовують у різних сферах будівництва та промисловості для надійної фіксації окремих деталей і частин різних конструкцій. Конструктивно він виготовляється з неповною метричною різьбою, що має клас точності В, і шестигранною голівкою під ключ.
Схема габаритних розмірів болта М12 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М12 | 1,75 | 1,25 | 7,5 | 30 | 36 | 49 | 19 (18) | 20,9 (19,9) | 0,15 | 17,2 (16,5) |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 20.9 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 15,82 ₴




