Болт М16 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М16 необхідний для надійного скріплення окремих елементів і частин конструкцій. Використовується він разом із гайками, гроверами та шайбами відповідного розміру і характеристик. Візуально металовиріб являє собою стрижень з неповною метричною різьбою класу точності В і шестигранну голівку під ключ.
Вироби виготовляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з нержавіючої сталі А2. Така сталь має високу міцність і стійкість до корозії, що дає можливість експлуатувати нержавіюче кріплення у вологих умовах і агресивному середовищі тривалий час без негативного впливу на з'єднувальний вузол.
Схема габаритних розмірів болта М16 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М16 | 2 | 1,5 | 10 | 38 | 44 | 57 | 24 | 26,2 | 0,2 | 22 |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 26.2 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 34,93 ₴




