Болт М20 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М20, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі А2, використовують як основний елемент різьбового з'єднання для скріплення окремих частин у різних сферах будівництва, промисловості та багатьох інших.
Металовиріб виготовляють з неповною різьбою, що має середній клас точності В. Основною його відмінністю є висока міцність і стійкість до корозії, що дозволяє експлуатувати його в середовищі з підвищеною вологістю.
Схема габаритних розмірів болта М20 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М20 | 2,5 | 1,5 | 12,5 | 46 | 52 | 65 | 30 | 33 | 0,2 | 27,7 |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33 мм |
| Висота головки | 12.5 мм |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 66,72 ₴




