Болт М24 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М24 необхідний для кріплення вузлів, деталей, різних конструкцій у машинобудуванні, суднобудуванні, верстатобудуванні, будівництві, побуті. Використовуються елементи разом із гайками та шайбами, монтуються за допомогою гайкових ріжкових і торцевих ключів.
Металовироби виготовляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 (також відносять до стандарту DIN 931) з нержавіючої сталі марки А2. Основною особливістю виробу є бездоганна стійкість до корозії, що дає можливість експлуатації болта в середовищі з підвищеною вологістю без зниження надійності з'єднання. Конструктивно кріплення складається з шестигранної голівки, розташованої на стрижні з неповною метричною різьбою класу точності В.
Схема габаритних розмірів болта М24 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М24 | 3 | 2 | 15 | 54 | 60 | 73 | 36 | 39,6 | 0,2 | 33,2 |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 39.6 мм |
| Висота головки | 15 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 138,04 ₴




