Болт М36 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М36 використовують у багатьох сферах промисловості для надійного та довговічного кріплення вузлів, деталей, конструкцій. Його виготовляють з неповною метричною різьбою класу точності В та шестигранною голівкою під ключ.
Вироби виготовляються за стандартом ГОСТ 7798-70, аналог DIN 933, з нержавіючої сталі типу А2 та належать до категорії високоміцних елементів. Оскільки дана сталь має високу міцність і стійкість до корозії, нержавіючі металовироби можна тривалий час експлуатувати у вологому середовищі та агресивних умовах без негативного впливу на з'єднання.
Схема габаритних розмірів болта М36 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М36 | 4 | 3 | 22,5 | 78 | 84 | 97 | 55 | 60,8 | 0,2 | 51,1 |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Діаметр головки | 60.8 мм |
| Висота головки | 22.5 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 537,66 ₴




