Болт М42 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М42, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі марки А2, має клас точності В та виробляється з неповною метричною різьбою. Використовують його у багатьох сферах будівництва і промисловості для скріплення деталей та елементів конструкцій.
Відмінною рисою кріплення є стійкість до корозії та бездоганний зовнішній вигляд, що дає можливість його експлуатації в середовищі з підвищеною вологістю без ризику зниження надійності з'єднання.
Схема габаритних розмірів болта М42 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М42 | 4,5 | 3 | 26 | 90 | 96 | 109 | 65 | 71,3 | 0,25 | 59,9 |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Діаметр головки | 71.3 мм |
| Висота головки | 26 мм |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 2 357,23 ₴




