Болт М48 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М48, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі А2, широко використовується у сферах промисловості, що потребують від різьбового з'єднання високої стійкості до корозії та впливу різних кислот. Також він має бездоганний зовнішній вигляд, що зберігається протягом усього строку експлуатації.
Кріплення М48 ГОСТ 7798 складається зі стрижня з неповною метричною різьбою, що має клас точності В, та шестигранної голівки під ключ на «75». Металовироби використовуються разом із гайками та шайбами одного типорозміру.
Схема габаритних розмірів болта М48 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М48 | 5 | 3 | 30 | 102 | 108 | 121 | 75 | 82,6 | 0,25 | 69,4 |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 48 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Діаметр головки | 82.6 мм |
| Висота головки | 30 мм |
| Розмір під ключ | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 4 130,37 ₴




