Болт М6 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М6, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі типу А4, належить до категорії шестигранного кріплення та має такі переваги, як висока стійкість до корозії, впливу кислот і бездоганний зовнішній вигляд. Це дає можливість його експлуатації без зниження надійності з’єднання у харчовій, хімічній та інших галузях з умовами підвищеної вологості й агресивного середовища.
Виготовляють болт з неповною метричною різьбою класу точності В. Візуально металовиріб являє собою циліндричний стрижень із шестигранною голівкою під ключ на «10». Матеріал виготовлення виробу – аустенітна нержавіюча сталь марки А4. Аналогами сталі є сталь 10Х17Н13М2 та AISI 316.
Схема габаритних розмірів болта М6 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М6 | 1 | - | 4 | 18 | - | - | 10 | 10,9 | 0,15 | 8,7 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10.9 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 4,68 ₴




