Болт М8 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М8, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі типу А4, є високоміцним шестигранним кріпленням і застосовується в різьбових з’єднаннях різних галузей для скріплення окремих деталей та елементів конструкцій. Виготовляється з неповною метричною різьбою класу точності В.
До особливостей металовироба належать висока міцність, стійкість до корозії та впливу кислот, що дозволяє використовувати його в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без втрати надійності з’єднання з часом.
Схема габаритних розмірів болта М8 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М8 | 1,25 | 1 | 5,3 | 22 | - | - | 13 | 14,2 | 0,15 | 11,5 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14.2 мм |
| Висота головки | 5.3 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8,37 ₴




