Болт М10 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М10 виготовляється з неповною метричною різьбою класу точності В і застосовується для створення надійних та довговічних різьбових з’єднань у промисловості (харчовій, хімічній), машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві та побуті.
Металовироби виготовляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з нержавіючої сталі марки А4 і відносять до категорії високоміцного кріплення. Основними перевагами є висока міцність, стійкість до корозії та впливу кислот, що дозволяє експлуатувати кріплення в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без втрати надійності з’єднання протягом тривалого часу.
Схема габаритних розмірів болта М10 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М10 | 1,5 | 1,25 | 6,4 | 26 | 32 | - | 17 (16) | 18,7 (17,6) | 0,15 | 15,5 (14,5) |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 18.7 мм |
| Висота головки | 6.4 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 17,41 ₴




