Болт М12 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М12 являє собою стрижень із неповною метричною різьбою класу точності В, на одному кінці якого розташована шестигранна голівка. Металовироби виготовляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з нержавіючої сталі марки А4.
Нержавіюча сталь забезпечує високий захист від корозії та впливу кислот, добре переносить як високі, так і низькі температури. Завдяки цьому кріплення можна експлуатувати в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища протягом тривалого часу без втрати міцнісних характеристик.
Схема габаритних розмірів болта М12 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М12 | 1,75 | 1,25 | 7,5 | 30 | 36 | 49 | 19 (18) | 20,9 (19,9) | 0,15 | 17,2 (16,5) |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 20.9 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 26,62 ₴




