Болт М14 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М14, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі типу А4, є високоміцним шестигранним кріпленням. Він відрізняється високою стійкістю до корозії та впливу кислот, що дозволяє експлуатувати його в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Конструктивно металовиріб М14 виготовляється з неповною метричною різьбою класу точності В та застосовується разом із гайками та шайбами відповідного розміру та характеристик. Кріплення широко використовується у промисловості, машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві та побуті для надійного з’єднання окремих елементів і частин конструкцій.
Схема габаритних розмірів болта М14 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М14 | 2 | 1,5 | 8,8 | 34 | 40 | 53 | 22 (21) | 24 (22,8) | 0,15 | 20,1 (19,2) |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 8.8 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 44,40 ₴




