Болт М16 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М16 виготовляється з неповною метричною різьбою класу точності В та використовується разом із гайками та шайбами відповідного типорозміру. Кріплення застосовується для з’єднання елементів і деталей конструкцій у різних галузях, зокрема в машинобудуванні, суднобудуванні, верстатобудуванні та будівництві.
Металовироби виготовляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з нержавіючої сталі марки А4. Завдяки високій стійкості до корозії та впливу кислот кріплення може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без втрати міцності. Також виріб має акуратний зовнішній вигляд.
Схема габаритних розмірів болта М16 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М16 | 2 | 1,5 | 10 | 38 | 44 | 57 | 24 | 26,2 | 0,2 | 22 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 26.2 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 58,04 ₴




