Болт М18 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М18, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі типу А4, широко застосовується у промисловості, де до різьбових з’єднань висуваються підвищені вимоги щодо стійкості до корозії та впливу кислот. Виріб також має акуратний зовнішній вигляд, який зберігається протягом усього терміну експлуатації.
Кріплення М18 ГОСТ 7798-70 складається зі стрижня з неповною метричною різьбою класу точності В та шестигранної голівки під ключ на «27». Металовироби застосовуються разом із гайками та шайбами відповідного типорозміру.
Схема габаритних розмірів болта М18 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М18 | 2,5 | 1,5 | 12 | 42 | 48 | 61 | 27 | 29,6 | 0,2 | 24,8 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 29.6 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 129,77 ₴




