Болт М22 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М22, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі типу А4, виробляється з неповною метричною різьбою класу точності В та шестигранною голівкою під ключ.
Металовироби застосовуються разом із гайками та шайбами відповідного типорозміру для надійного скріплення деталей та елементів конструкцій. Завдяки високій стійкості до корозії та впливу кислот кріплення може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без втрати міцності та надійності з’єднання.
Схема габаритних розмірів болта М22 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М22 | 2,5 | 1,5 | 14 | 50 | 56 | 69 | 32 (34) | 35 (37,3) | 0,2 | 29,5 (31,4) |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 35 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 205,31 ₴




