Болт М24 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М24 виготовляється у вигляді стрижня з неповною метричною різьбою класу точності В та шестигранною голівкою під ключ. Металовироби виробляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з нержавіючої сталі марки А4 (аналоги – 10Х17Н13М2, AISI 316).
Кріплення застосовується для скріплення окремих деталей і елементів конструкцій в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища. Завдяки високій міцності, стійкості до корозії та впливу кислот металовиріб забезпечує надійність з’єднання протягом тривалого часу. Використовується разом із гайками та шайбами відповідного типорозміру.
Схема габаритних розмірів болта М24 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М24 | 3 | 2 | 15 | 54 | 60 | 73 | 36 | 39,6 | 0,2 | 33,2 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 39.6 мм |
| Висота головки | 15 мм |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 231,58 ₴




