Болт М30 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М30, виготовлений відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 зі сталі типу А4, належить до шестигранного кріплення та застосовується в різних галузях промисловості для скріплення окремих елементів і частин конструкцій. Виготовляється з шестигранною голівкою під ключ і неповною метричною різьбою класу точності В.
Основними перевагами металовиробу є висока стійкість до корозії та впливу кислот, а також акуратний зовнішній вигляд, який зберігається протягом усього терміну експлуатації. Це дозволяє використовувати кріплення в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без втрати надійності з’єднання.
Схема габаритних розмірів болта М30 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М30 | 3,5 | 2 | 18,7 | 66 | 72 | 85 | 46 | 50,9 | 0,2 | 42,7 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 50.9 мм |
| Висота головки | 18.7 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 509,04 ₴




