Болт М36 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М36 є важливим елементом різьбового з’єднання, що використовується в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища. Виготовляється з аустенітної нержавіючої сталі марки А4, яка характеризується високою міцністю, стійкістю до корозії та впливу кислот.
Металовиріб застосовується у суднобудуванні, будівництві, хімічній та харчовій промисловості разом із гайками, шайбами та гроверами відповідного типорозміру. Конструктивно болт виготовляється з шестигранною голівкою під ключ і неповною метричною різьбою класу точності В.
Схема габаритних розмірів болта М36 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М36 | 4 | 3 | 22,5 | 78 | 84 | 97 | 55 | 60,8 | 0,2 | 51,1 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Діаметр головки | 60.8 мм |
| Висота головки | 22.5 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 013,35 ₴




