Болт М48 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М48 виготовляється з шестигранною голівкою під ключ і неповною метричною різьбою класу точності В. Металовироби виробляються відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з нержавіючої сталі марки А4.
Кріплення широко застосовується в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища. До таких сфер належать суднобудування, харчова та хімічна промисловість. Разом із болтами використовують гайки, шайби та інші елементи різьбового з’єднання відповідного типорозміру та характеристик.
Схема габаритних розмірів болта М48 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М48 | 5 | 3 | 30 | 102 | 108 | 121 | 75 | 82,6 | 0,25 | 69,4 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 48 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Діаметр головки | 82.6 мм |
| Висота головки | 30 мм |
| Розмір під ключ | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 280,65 ₴




