Гвинт М10 DIN 84, ГОСТ 1491-80 з напівкруглою голівкою і прямим шліцом
Гвинти М10 з плоским прорізом і циліндричною голівкою виробляються відповідно до DIN 84 або вітчизняного аналога ГОСТ 1491-80. Дані металовироби використовуються як сполучне кріплення для зчленування декількох тонких листових металевих поверхонь або для установки в глухі отвори. Часто для кращого розподілу притискного навантаження гвинти під викрутку плоскі встановлюються спільно з плоскими, збільшеними або пружинними шайбами.
Конструкція гвинта DIN 84, ГОСТ 1491, ISO 1207

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М10 |
|
Крок різьби |
P |
1.5 |
|
Діаметр циліндричної голівки гвинта |
d2 |
16 |
|
Висота голівки |
k |
6 |
|
Ширина шліца гвинта |
n |
2.5 |
|
Довжина гвинта |
l |
12 - 80 |
Підберіть коректне і надійне кріплення за допомогою професіоналів-менеджерів компанії «Зевс». Ми надаємо консультативну допомогу у виборі кріплення для з'єднань будь-якої відповідальності. Телефонуйте нам або залишайте свої заявки в онлайн-чаті, і консультанти зателефонують вам найближчим часом. Звертайтеся в «Зевс», щоб купити гвинти в Україні за найкращою ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 84, ГОСТ 1491-80 |
- Ціна: від 8,15 ₴




