Рим-болт М10 DIN 580 з нержавіючої сталі
Болти М10 DIN 580 заведено називати рим-болтами. Це поняття походить з нідерландської мови та означає «ring» – кільце. Історично склалося, що вперше цей вид металовиробів використовували у такелажній справі, але з часом, завдяки відмінному поєднанню надійності та функціональності, застосування елементів значно вийшло за межі морської галузі.
Представлені вироби повністю відповідають типорозмірам, зазначеним у DIN 580, і виготовляються з нержавіючої сталі марок А2 або А4. Цей матеріал давно відомий своїми властивостями, такими як висока міцність, хороша корозійна стійкість, немагнітність, нетоксичність і здатність витримувати номінальні навантаження у широкому діапазоні температур.

Технічні характеристики рим-болта DIN 580 (мм):
| Позначення | Значення |
| d1 | 10 |
| d2 | 25 |
| d3 | 45 |
| d4 | 25 |
| h | 45 |
| k | 10 |
Компанія «Зевс» надає послуги з виготовлення кріплення різних типорозмірів, з різних матеріалів, а також відповідно до різних норм і стандартів. Виконання замовлень і подальша їх відправка клієнтам здійснюється у короткі строки. Металовироби доставляються по всій території України надійними компаніями-перевізниками. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3–10%. Уся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 45 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 25 мм |
- Ціна: 73,03 ₴




