Рим-болт М12 DIN 580 з нержавіючої сталі
Рим-болт М12 виробляється у повній відповідності до німецького стандарту DIN 580 за технологією виробництва з нержавіючої сталі марок А2, А4. Конструкція даного виду елементів нормалізована, і складається з різьбової шпильки та капелюшка кільцевої форми, через яке в майбутньому мається на увазі просування тросів, ланцюгів, такелажних гаків, канатів, скоб, талей та іншого спеціалізованого обладнання.
Ці металовироби виключно важливі для швидкого та безпечного транспортування вантажів великого об'єму або ваги. Тому були описані додаткові норми та умови експлуатації, які забезпечують додаткові умови для більш надійного кріплення. Однією з таких норм виступає кут тиску на кріплення щодо площини кільця.

Технічні характеристики рим-болта DIN 580 (мм):
| Позначення | Значення |
| d1 | 12 |
| d2 | 30 |
| d3 | 54 |
| d4 | 30 |
| h | 53 |
| k | 12 |
Компанія «Зевс» надає послуги з виготовлення кріплення різних типорозмірів, з різних матеріалів, а також відповідно до різних норм і стандартів. Виконання замовлень та їх подальша відправка клієнту здійснюється у найкоротші терміни. Металовиріб доставляється по всій території України надійними компаніями-перевізниками. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 54 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 30 мм |
- Ціна: 120,37 ₴




