Болт М6 DIN 444 В откидной нержавіючий
Болт відкидний М6 DIN 444 призначений для кріплення до металевих конструкцій, в попередньо підготовлені отвори з метричним різьбленням, а також до бетону, каменю або повнотілої цеглини за допомогою анкерів.
Конструкційно металовиріб є болт з голівкою у вигляді кільця. Різьбу можуть наносити на стрижень часткову або повну. Матеріалом для виготовлення служить нержавіюча сталь А2 або її аналоги. Використовують вироби для облаштування такелажних пристроїв, для монтажу різних елементів у стіни та стелі.
Креслення відкидного болта DIN 444

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
Р |
1 |
|
|
Довжина різьби |
b0 |
l≤125 |
18 |
|
125 |
- |
||
|
l>200 |
- |
||
|
Внутрішній діаметр отвору |
d2 |
6 |
|
|
Зовнішній діаметр отвору |
d3 |
max |
14 |
|
min |
13,57 |
||
|
Ширина голівки |
Smax |
6 |
|
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент металовиробів з нержавіючої сталі. Купити болти оптом та в роздріб ви можете просто залишивши заявку на сайті або зателефонувавши. Всі вироби високої якості, пройшли необхідну сертифікацію і мають гарантію від виробника на 36 місяців. Для оптових та постійних клієнтів компанія надає лояльну систему знижок. Доставка можлива у всі регіони України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Ширина головки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 444-В |
- Ціна: від 24,60 ₴




