Болт М20 ГОСТ 3033-79 відкидний нержавіючий
Болти відкидні М20 ГОСТ 3033-79 застосовують для облаштування такелажних пристроїв, а також для встановлення різних елементів у стіни та стелі разом з анкерами. Випускають кріпильні вироби з класом точності В і С у трьох виконаннях:
- голівка у вигляді кільця;
- голівка у вигляді кільця та отвір під шплінт;
- голівка у вигляді вилки.
Виготовляють металовироби з нержавіючої сталі марки А2. Кріплення з нержавіючої сталі коштує трохи дорожче, ніж з вуглецевої сталі, але при цьому має значні переваги:
- не піддається корозії та іржавінню;
- не намагнічується, тому дані деталі часто використовують у машинобудуванні;
- має необмежений строк служби.
Креслення відкидного болта ГОСТ 3033-79

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
2,5 |
|
|
Довжина різьби |
b0 |
l≤125 |
46 |
|
125 |
52 |
||
|
l>200 |
65 |
||
|
Внутрішній діаметр отвору |
d2 |
18 |
|
|
Зовнішній діаметр отвору |
d3 |
max |
40 |
|
min |
39,38 |
||
|
Ширина голівки |
Smax |
22 |
|
Теоретична маса та довжина різьби болтів М20 за ГОСТ 3033-79
|
Довжина болта, мм |
Довжина різьби не менше, мм |
Вага болта, г |
|
80 |
55 |
230 |
|
90 |
65 |
250 |
|
100 |
75 |
276 |
|
110 |
80 |
300 |
|
125 |
80 |
330 |
|
140 |
95 |
370 |
|
160 |
110 |
413 |
|
180 |
460 |
|
|
200 |
510 |
Купити відкидні болти ГОСТ і DIN ви можете у нас на сайті компанії «Зевс» за ціною нижчою за ринок на 3–10%.
Увесь товар пройшов додаткові перевірки та має відповідні сертифікати. Для оптових і постійних покупців діє система знижок. Для отримання більш детальної інформації ви можете зв’язатися з нашими менеджерами телефоном або залишити своє запитання чи побажання у формі зворотного зв’язку. Також телефоном вам нададуть професійну консультацію щодо підбору, встановлення та сумісності кріплення. Доставка можлива в будь-який регіон країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 40 мм |
| Ширина головки | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 3033-79 |
- Ціна: від 407,62 ₴




