Рим-болт М24 ГОСТ 4751-73 з нержавіючої сталі
Рим-болт М24 являє собою сталевий стрижень із буртиком і голівкою у вигляді кільця, звідси й назва болта («рим» з нідерландської – кільце). Дані металовироби виготовляють у суворій відповідності до вітчизняного стандарту ГОСТ 4751-73 або німецького аналога – DIN 580. Кріплення призначене для підйому та утримання на вазі різних вантажів.
Оскільки елементи виготовляють із нержавіючої сталі, їх часто використовують у портах для завантаження та розвантаження суден, а також для їх швартування. Вироби з нержавіючої сталі А2 або А4 відзначаються високою корозійною стійкістю та несприйнятливістю до електромагнітного поля.
Креслення рим-болта ГОСТ 4751-73

Технічні характеристики (мм):
|
Номінальний діаметр різьби D1 |
М24 |
|
Крок різьби P |
3 |
|
Діаметр буртика D2 |
50 |
|
Зовнішній діаметр кільця D3 |
90 |
|
Внутрішній діаметр кільця D4 |
50 |
|
Висота буртика E |
18 |
|
Ширина канавки F |
6 |
|
Висота болта без різьби H |
90 |
|
Товщина кільця K |
20 |
|
Довжина різьби L |
36 |
|
Допустиме навантаження вздовж осі рим-болта A, кг |
1800 |
|
Допустиме навантаження під кутом 45º до осі рим-болта B, кг |
1290 |
Купити рим-болти ГОСТ або DIN з нержавіючої сталі в Україні ви можете на сайті компанії «Зевс». Представлені металовироби, ціна на які нижча за ринкову, пройшли низку додаткових перевірок якості та мають відповідні документи. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери нададуть вам повну інформацію щодо підбору, сумісності та встановлення кріплення. Доставка можлива в будь-яку точку країни в узгоджені строки. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 4751-73 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 90 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 50 мм |
- Ціна: від 969,79 ₴




