Болт М6 DIN 603 з напівкруглою голівкою і квадратним підголівником
Нержавіючі меблеві болти М6 DIN 603 використовуються повсюдно там, де необхідно з'єднати тонколистові або дерев'яні поверхні між собою. Вони мають зручну конструкцію, уніфіковану для встановлення як кріпильного та декоративного елемента.
Металовиріб виготовляють за європейським стандартом DIN 603 (аналог ГОСТ 7802-81) з аустенітної нержавіючої сталі марки А2 або А4. Нержавіюча сталь має високу міцність, стійкість до корозії, добре переносить низькі та високі температурні режими, що дозволяє експлуатувати дане кріплення у вологому середовищі та агресивних умовах.
Конструкція болта DIN 603

Основні технічні характеристики болта М6 DIN 603 (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
Р |
1 |
|
|
Довжина різьбової частини |
bmin |
l≤125 |
18 |
|
125 |
24 |
||
|
l>200 |
- |
||
|
Діаметр голівки |
dk |
Max |
16.55 |
|
Min |
15.45 |
||
|
Висота голівки |
k |
Max |
3,88 |
|
Min |
3,12 |
||
|
Висота підголівника |
f |
Max |
4,6 |
|
Min |
3,4 |
||
|
Розмір сторони квадратного підголівника |
v |
Max |
6,48 |
|
Min |
5,52 |
||
Теоретична вага болтів DIN 603
|
Довжина болта, (мм) |
Теоретична маса 1000 болтів в кг |
|
12 |
4.612 |
|
14 |
4.950 |
|
16 |
5.288 |
|
20 |
5.964 |
|
25 |
6.809 |
|
30 |
7.655 |
|
35 |
8.500 |
|
40 |
9.345 |
|
45 |
10.196 |
|
50 |
11.036 |
|
55 |
11.881 |
|
60 |
12.726 |
|
65 |
13.574 |
|
70 |
14.417 |
|
75 |
15.262 |
|
80 |
16.107 |
|
90 |
17.798 |
|
100 |
19.488 |
Звертайтеся до менеджерів заводу «Зевс», щоб купити болти в Україні за мінімальною вартістю. У нас ви знайдете широкий асортимент і високоякісну продукцію, за допомогою якої зможете вирішити будь-яке технологічне завдання.
Залежно від розміру замовлення буде змінюватися величина знижки. Болт меблевий, ціна якого в нашій компанії одна з найнижчих у країні, може бути доставлений у будь-який населений пункт держави в оптимальні строки.
«Зевс» – це ваш надійний компаньйон у світі металовиробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | З напівкруглою головкою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 3.88 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 603 |
- Ціна: від 3,28 ₴




