Шайба Ф27 DIN 6798-А зубчаста
Шайби стопорні Ф27 DIN 6798А мають низку позитивних якостей, одна з них високий показник зносостійкості. Для виробництва беруть якісну сталь марки 65г. Після виготовлення металовиробу покривають додатковим захисним шаром цинку. Ця процедура збільшує експлуатаційний термін виробів.
Застосовують кріплення у комплекті з болтами, гвинтами та іншими елементами для створення щільного та надійного з'єднання. Наявність даної шайби зводить до мінімуму можливе самовідгвинчування різьбового з'єднання під впливом різних навантажень.
Креслення шайби DIN 6798А

Габаритні розміри шайби Ф27 DIN 6798А (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
M27 |
28 |
44 |
1,6 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом та в роздріб. Замовити металовироби ви можете декількома способами: зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті або заповнивши заявку on-line. Доставка здійснюється по всій Україні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798A |
- Ціна: від 7,48 ₴




