Гвинт М6 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинти високої міцності призначені для використання в з'єднаннях, що зазнають високих навантажень. Клас міцності цього кріплення становить 10.9. Це означає, що навантаження, перевищивши яке відбувається руйнування (межа міцності) становить 1000 МПа, а навантаження, перевищивши яке настає деформація (межа плинності) – 900 Н/мм2.
Представлені величини дозволяють використовувати деталі з циліндричною голівкою у з'єднаннях та вузлах високої відповідальності. Прикладом таких конструкцій можуть бути кріплення деталей вантажних маніпуляторів і кранів. Виготовлення виробів під внутрішній шестигранник регламентується стандартами DIN 912 і ГОСТ11738-84.

Основні технічні характеристики гвинта М6 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М6 |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
10 |
|
Висота голівки |
K |
6 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
5 |
|
Клас міцності |
- |
10.9 |
Таблиця теоретичної маси гвинтів М6 ГОСТ 11738-84
|
Довжина болта (мм) |
Маса 1000 шт. (кг) |
|
10 |
4,90 |
|
12 |
5,25 |
|
14 |
5,60 |
|
16 |
5,96 |
|
20 |
6,66 |
|
25 |
7,54 |
|
30 |
8,42 |
|
35 |
9,81 |
|
40 |
10,92 |
|
45 |
12,03 |
|
50 |
13,13 |
|
55 |
14,24 |
|
60 |
15,35 |
Замовити гвинти ГОСТ 11738-84, DIN 912 клас міцності 10.9 можна на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче за ринок на 3-10%. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлений термін. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | ГОСТ 11738-84, DIN 912 |
- Ціна: від 1,48 ₴




