Гвинт М8 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт із циліндричною голівкою та заглибленням у формі шестигранника має клас міцності 10.9. Застосовується таке високоміцне кріплення в з'єднаннях, що зазнають високих навантажень. Внаслідок цього використання навіть одного неякісного елемента може спричинити серйозну деформацію або руйнування деталей.
У такому випадку є два варіанти: використовувати додаткову кількість виробів (а значить збільшити вартість і масу конструкції) або співпрацювати з надійним постачальником, яким і є наша компанія. Багато підприємств вже оцінили професіоналізм наших менеджерів і високу якість метизу, що поставляється. Гвинти з циліндричною голівкою виконують відповідно до ГОСТ 11738-84 і DIN 912. Вони використовуються для з'єднання деталей у будівельній та дорожній техніці, а також для будівництва будівель та мостів.

Основні технічні характеристики гвинта М8 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М8 |
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
13 |
|
Висота голівки |
K |
8 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
6 |
|
Клас міцності |
- |
10.9 |
Таблиця теоретичної маси гвинтів М8 ГОСТ 11738-84
|
Довжина болта (мм) |
Маса 1000 шт. (кг) |
|
12 |
10,99 |
|
14 |
11,63 |
|
16 |
12,26 |
|
20 |
13,54 |
|
25 |
15,13 |
|
30 |
16,72 |
|
35 |
18,31 |
|
40 |
20,82 |
|
45 |
22,79 |
|
50 |
24,76 |
|
55 |
26,73 |
|
60 |
28,70 |
|
65 |
30,68 |
|
70 |
32,63 |
|
75 |
34,62 |
|
80 |
36,59 |
Замовити гвинти ГОСТ 11738-84, DIN 912 клас міцності 10.9 можна на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче за ринок на 3-10%. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлений термін. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | ГОСТ 11738-84, DIN 912 |
- Ціна: від 4,14 ₴




