Гвинт М20 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Пропонуємо придбати високоміцні гвинти з циліндричною голівкою і шестигранним поглибленням під ключ, що виготовляються відповідно до стандартів ГОСТ 11738-84 і DIN 912.
Дане кріплення широко застосовується в різних галузях промисловості та будівництва, оскільки одержуване з'єднання відрізняється високою міцністю та захистом від ванни. Також важливим є той факт, що гвинт ГОСТ 11738-84 можна багаторазово закручувати/відкручувати і після цього міцність з'єднання залишається на високому рівні.

Основні технічні характеристики гвинта М20 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М20 |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
30 |
|
Висота голівки |
K |
20 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
17 |
|
Клас міцності |
- |
10.9 |
Таблиця теоретичної маси гвинтів М20 ГОСТ 11738-84
|
Довжина болта (мм) |
Маса 1000 шт. (кг) |
|
30 |
152,62 |
|
35 |
163,03 |
|
40 |
173,43 |
|
45 |
183,84 |
|
50 |
194,24 |
|
55 |
204,64 |
|
60 |
215,05 |
|
65 |
230,45 |
|
70 |
242,77 |
|
75 |
255,09 |
|
80 |
267,42 |
|
90 |
292,07 |
|
100 |
316,72 |
|
110 |
341,37 |
|
120 |
366,01 |
|
130 |
390,66 |
|
140 |
415,31 |
|
150 |
439,96 |
|
160 |
464,61 |
|
170 |
489,25 |
|
180 |
513,90 |
|
190 |
538,55 |
|
200 |
563,20 |
Замовити гвинти ГОСТ 11738-84, DIN 912 клас міцності 10.9 можна на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче за ринок на 3-10%. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлений термін. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | ГОСТ 11738-84, DIN 912 |
- Ціна: від 60,75 ₴




